Wzajemne zaufanie podstawą serwisu

Tor-Rent oznacza najwyższą jakość - nie tylko jeśli chodzi o produkty, ale również usługi serwisowe. Oferujemy wsparcie techniczne przez okres funkcjonowania Twojego urządzenia. Dzięki temu zawsze będziesz w stanie uzyskać pomoc od nas.W Tor-Rent Konrad Adamkiewicz znajdziecie Państwo profesjonalną obsługę i niezawodne zaopatrzenie w części zamienne, co sprawia, że nasze specjalistyczne usługi serwisowe nie mają sobie równych.

SERWIS MASZYN KOLEJOWYCH

Dzięki wykwalifikowanej kadrze naprawiamy i serwisujemy szybko, ale i starannie oraz skutecznie.  Nasi mechanicy naprawiają maszyny różnych producentów na częściach oryginalnych, na które udzielamy gwarancji. Przed przystąpieniem do prac, przedstawiamy Państwu nasze sugestie wraz z kosztorysem. Nasi pracownicy są w stałym kontakcie, dzięki czemu otrzymują Państwo aktualne informację odnośnie serwisowanej maszyny.

PRZEGLĄDY I KONSERWACJE

Zachęcamy również naszych klientów do regularnego przeprowadzania przeglądów i konserwacji, które mogą zaoferować nasi wykwalifikowani mechanicy. Nasze usługi objętę są pełną gwarancją. Zawsze wykazujemy się precyzją, starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt. Każdą konserwację realizujemy według wskazówek producenta, stosując oryginalne części zamienne w ściśle ustalonych wcześniej cenach.

Do szerokiej gamy urządzeń, które serwisujemy dołaczyła wiodąca marka maszyn przeładunkowych Geismar.

SZKOLENIA I INNOWACJE

Wciąż szkolimy naszych mechaników, aby cały czas byli oni na bieżąco z najnowocześniejszymi sposobami diagnozy. Poza tym, każdy nasz pracownik ma możliwość kontaktu z producentem sprzętu.

Kontakt do serwisu:

Telefon: +48 769 728 662
e-mail:   info@tor-rent.pl 

 

 

Tor-Rent Konrad Adamkiewicz

Siedziba firmy:
ul. Lutomierska 46
95-200 Pabianice

Kontakt Telefoniczy

Telefon: (+48) 515 530 350
Telefon: (+48) 536 779 889

NIP 8311446222
Regon 101566953

 

Adresy E-Mail

E-mail: biuro@tor-rent.pl
E-mail: info@tor-rent.pl
E-mail: sales@tor-rent.pl
E-mail: contact@tor-rent.pl
E-mail: geismar@tor-rent.pl

Godziny otwarcia

  1. Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
  2. Sobota: 8:00-12:00
  3. Niedziela: Zamknięte
  4. Wsparcie techniczne: dostępne w powyżyszch godzinach.