Firma TOR-RENT jest oficialnym dystrybutorem radiowego systemu ostrzegania marki Schweizer Electronic

 

 

NOWY MOBILNY, RADIOWY SYSTEM OSTRZEGAWCZY

DLA KAŻDEJ BUDOWY

 

LEKKI – ŁATWY W OBSŁUDZE – OSZCZĘDZA ENERGIĘ

 

Nowa generacja mobilnego RADIOWEGO SYSTEMU OSTRZEGAWCZEGO MINIMEL wyróżnia się wysoką rentownością, zoptymalizowaną łatwością w obsłudze i maksymalnym poziomem bezpieczeństwa.

System ten charakteryzuje się poza tym gwarantowaną ochroną inwestycyjną: system jest kompatybilny z istniejącymi radiowymi urządzeniami ostrzegawczymi rodziny MINIMEL95. Urządzenia ostrzegawcze nowej gwarancji pozwalają na dołączenie dodatkowych urządzeń, co umożliwia osiągnięcie maksymalnej funkcjonalności systemu.

System można obsługiwać w sposób ręczny i półautomatyczny. Zapowiadanie pociągów następuje przy pomocy kontaktów szynowych lub/i drogą radiową poprzez łącznik ręczny MINIMELHSF-L. Rejestracja pociągów podlega oszacowaniu w jednostce centralnej MINIMELEZE-L i jest emitowana w formie akustycznej i optycznej przez urządzenia ostrzegawcze MINIMELEWK-L / MINIMELAW126-L. Gdy pociąg przejedzie przez budowę, użytkownik potwierdza przejazd pociągu. Jeśli nie zostanie wczytany przez system żaden kolejny pociąg, ostrzeżenie zostaje wyłączone.

System jest odporny na uszkodzenia zgodnie z CENELEC, poziom bezpieczeństwa SIL3, klasa bezpieczeństwa IP65, nie wymaga i nie został opracowany podczas użytkowania nadzór systemu poprzez użytkownika.

Zestaw akumulatorów na urządzenie umożliwia eksploatację na jedną zmianę roboczą. Jeśli jest konieczna wymiana akumulatorów, dobrze przemyślane zasilanie w energię umożliwia wymianę akumulatorów bez przerwania użytkowania systemu. Akumulatory mogą być ładowanie albo przy napięciu sieciowym prądu zmiennego wynoszącym 230 V lub w pojeździe poprzez przemiennik częstotliwości prądu DC/AC w krótszym czasie. Wysoka oszczędność energetyczna systemu doprowadziła do powstania najnowszego typu akumulatora. Niewielki rozmiar akumulatora i niska waga wynosząca jedynie 280 g zmniejsza uciążliwe trzymanie akumulatora w obrębie torów do minimum.

 

 

\

 

PIKO CONSTRUCTION INC
2564 Southern Avenue Floyd
AF 2356, USA
Phone: (123) 4567 890
Fax: (123) 4567 890 22
Email: info@themepiko.com

Tor-Rent Konrad Adamkiewicz

Siedziba firmy:
ul. Lutomierska 46
95-200 Pabianice

Kontakt Telefoniczy

Telefon: (+48) 515 530 350
Telefon: (+48) 536 779 889

NIP 8311446222
Regon 101566953

 

Adresy E-Mail

E-mail: biuro@tor-rent.pl
E-mail: info@tor-rent.pl
E-mail: sales@tor-rent.pl
E-mail: contact@tor-rent.pl
E-mail: geismar@tor-rent.pl

Godziny otwarcia

  1. Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00
  2. Sobota: 8:00-12:00
  3. Niedziela: Zamknięte
  4. Wsparcie techniczne: dostępne w powyżyszch godzinach.